KONKURS PLASTYCZNY- STRAŻACKI - WYNIKI

Ogólnopolski Strażacki KonkursPlastyczny edycja 2023/2024.
Konkurs miał na celu zainteresowanie dzieci i  młodzieży działalnością straży pożarnych w tym działań ratowniczo-gaśniczych, edukacją, tradycją i życiem strażackich środowisk a także rozwój indywidualnych uzdolnień plastycznych. Tematyka-   konkursu obejmujmowała udział   straży pożarnej w akcjach ratowniczo- gaśniczych, działaniach związanych z przeciwdziałaniem, zwalczaniem i usuwaniem skutków klęsk żywiołowych i ekologicznych oraz ratownictwa specjalistycznego.

Szkoły podstawowe oceniane byływ dwóch kategoriach wiekowych:
klasy I-IV i  klasy V-VIII

Konkurs  odbywał  w kilku etapach. Do każdego etapu przechodziło 5 prac z każdej kategorii wiekowj

W etapie GMINNYM nasi uczniowie zajęli następujące miejsca:

kategoria I-IV

wyróżnienie Lena Golbakl. 4B

kategoria V- VIII

I miejsce Wiktoria Bugała kl.Vb

II miejsce Julia Leputa kl. 6b

III miejsce Karolina Such kl.8

wyróżnienie Natalia Mrugał kl. 6a

W czwartek 18 stycznia 2024 r., w budynku GOK, przedstawiciele Organizatorów Gminnych Eliminacji – Wójt Gminy Nowy Żmigród Pan Grzegorz Bara, Prezes ZOSP RP w Nowym Żmigrodzie dh Paweł Łukaszewski oraz Komendant Gminny OSP dh Adam Durał – wręczyli nagrody uczestnikom.

Powyższe prace przeszły do etapu powiatowego, gdzie uzyskały następujące wyniki;

kategoria I-IV

Wyróżnienie – Lena Golba kl. 4b

kategoria V- VIII

II miejsce – Karolina Such kl.8

wyróżnienia :

Wiktoria Bugała kl. 5b

Natalia Mrugał kl. 6a

Julia Leputa kl.6b

Praca Karoliny Such brała udział w etapie wojewódzkim.

5 kwietnia2024 r., w budynku gminy , Wójt Gminy Nowy Żmigród Pan Grzegorz Bara, Prezes ZOSP RP w Nowym Żmigrodzie dh Paweł Łukaszewski oraz Komendant Gminny OSP dh Adam Durał – wręczyli nagrody  i dyplomy nagrodzonym i wyróżnionym.