Dla Was dziś wszystkie kwiaty zebrane jesienią

13 października nasza szkoła obchodziła Dzień Edukacji Narodowej. Były odświętne stroje, kwiaty, życzenia i słodkości.

W GOK-u, w pięknej jesiennej scenerii, odbyła się akademia, którą przygotował samorząd szkoły oraz uczniowie z klas: 4a, 4b, 5a, 6b ,8b.

Uroczystość rozpoczęło wejście pocztu sztandarowego oraz odśpiewanie hymnu państwowego i hymnu szkoły. Następnie pani dyrektor Alicja Witkowska przekazała nauczycielom i pracownikom podziękowania oraz życzyła zdrowia i sił do dalszej pracy.

W imieniu uczniów życzenia i wyrazy szacunku wyraziła Rita Wielgosz, przewodnicząca szkoły.

Po części oficjalnej nauczyciele, rodzice i uczniowie obejrzeli satyryczny program, w którym pojawili się barwni bohaterowie: anioł, chora Julka, mama, nauczyciele, panie woźne, reporterka, różne uczniowskie osobowości , dyrektorka , sekretarka , a nawet minister edukacji. Uczniowie przedstawili zabawne scenki z życia szkoły, ale nie zabrakło również refleksji nad wyjątkową pracą nauczyciela.

Muzycznym akcentem były piosenki wykonane przez czwartoklasistów , Natalię oraz Igora.

Występ bardzo się podobał, o czym świadczyły brawa widowni.

Paniom: Barbarze Świerzowskiej, Barbarze Tomaszewskiej , Małgorzacie Tłuściak dziękujemy za pomoc w przygotowaniu uroczystości.

GALERIA: