Dzień Babci i Dziadzia W klasie 3a

Babcia i dziadek dają dziecku poczucie, że jest najważniejsze na świecie, poświęcają mu dużo uwagi, chętnie się z nim bawią. Chcąc podkreślić ważność ich roli w życiu dziecka, uczniowie klasy 3a przygotowali uroczystość z okazji ich święta.

10 lutego 2023r. o godz. 14:00 zaproszeni goście obejrzeli przedstawienie, podczas którego artyści z przejęciem odtwarzali swoje role.

W programie artystycznym wnuczęta zaprezentowały wzruszające wiersze, piosenki,  tańce, skecze oraz grę na dzwoneczkach. Babcie i dziadkowie aktywnie uczestniczyli w przedstawieniu śpiewając piosenki, m.in. „Szła dzieweczka do laseczka”.

Następnie dzieci wręczyły własnoręcznie zrobione prezenty: torebkę dla babci
i portfel dla dziadka.

Uroczystość zakończyła się wspólnym poczęstunkiem.

To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Dzień, który ukazał nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile.

Bardzo dziękuję rodzicom za pomoc w przygotowaniu uroczystości.

Beata Pieszczoch

GALERIA: