Dzień Chłopaka w klasach 5. Wyjazd do kina na film " King. Mój przyjaciel lew"

Ostatni dzień września to święto chłopców, tych najmłodszych i nieco starszych, a nawet w pełni dorosłych. Dziewczyny i kobiety składają swym kolegom i mężczyznom życzenia, obdarowują ich prezentami. Z tej okazji w naszej szkole dziewczęta z klas piątych przygotowały upominki dla swych kolegów. Dodatkową atrakcją dla wszystkich uczniów był wyjazd do kina Helios w Krośnie. Film „King. Mój przyjaciel lew” okazał się fabularnym hitem na dużym ekranie, w sam raz dla młodzieży.

Jest to pełna przygód, humoru i wzruszeń opowieść o przebojowej nastolatce, jej odrobinę roztargnionym bracie i małym lwiątku, których połączyła niezwykła więź. Czy przyjaźń między człowiekiem a dzikim zwierzęciem jest możliwa? Czy King znajdzie wreszcie swój dom? Odpowiedzi na te pytania należy szukać w kinie. Warto obejrzeć ten film! Ta przygoda skradnie Wasze serca!

Wyjazd do kina zorganizowała pani Iwona Turek. Opiekunami byli : pani Barbara Marszał i pan Antoni Hućko.

IMG 20220930 113854910

IMG 20220930 094739276