Dzień Życzliwości i Pozdrowień oraz Dzień Kredki

21 listopada obchodziliśmy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Uczniowie przypięli samodzielnie wykonane plakietki, a nauczyciele, okazując życzliwość , nie pytali na ocenę.

W skrzynce ustawionej w holu znalazło się ponad 100 kartek z pozdrowieniami i życzeniami, które trafiły do uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły. Miłą atmosferę dopełnił kiermasz słodyczy, na którym za symboliczną złotówkę można było spróbować domowych wypieków, deserów, cukierków, soków. Produkty przygotowały Mamy czwarto- i szóstoklasistów. Były to Panie:

z kl.4a : Elżbieta Grzywacz, Monika Harowicz, Anna Palcar,

z kl.4b: Anna Bugała, Zuzanna Głowacka, Katarzyna Musiał, Katarzyna Ożga, Anita Rak, Mariola Rak, Agnieszka Szewczyk,

z kl.6b: Sylwia Cichoń, Beata Piekuś- Durał, Olga Idzik, Jolanta Kmiecik, Anna Kostrząb, Beata Leśniak, Edyta Piątkowska, Katarzyna Reichert, Agnieszka  Spólnik, Mariola Suchan.

Pyszne ciastka przekazała również piekarnia "Przełęcz"- sklep firmowy w Nowym Żmigrodzie.

Wszyskim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy!

Dodatkowo uczniowie młodszych klas obchodzili Dzień Kredki, który przypada 22 listopada. Dzieci i panie wychowawczynie założyły stroje w kolorze wylosowanej wcześniej kredki:

1a- zielonym, 1b- niebieskim, 2a- żółtym, 2b- czerwonym, 3a- różowym lub pomarańczowym, 3b- szarym.  Klasy zrobiły pamiątkowe zdjęcia oraz dostały słodycze i dużą kredkę w kolorze ubrań.

Ten dzień upłynął w serdecznej i miłej atmosferze. Inicjatorem akcji był Samorząd Uczniowski.