FINAŁ II edycji akcji „Pocztówka z wakacji”

Pocztówka z wakacji w skrzynce pocztowej to coraz rzadszy widok. W dobie wszechobecnej elektroniki, w erze Internetu i telefonów komórkowych my podtrzymując tę piękną tradycję zaprosiliśmy uczniów, rodziców i pracowników szkoły do udziału w II edycji akcji „Pocztówka z wakacji”.

W czasie tegorocznych wakacji do szkoły przyszło kilkadziesiąt pocztówek z różnych stron Polski: Łeba, Kołobrzeg, Jarosławiec, Sopot, Władysławowo, Szczecin, Wrocław, Krasnobród, Kazimierz Dolny, Nałęczów, Kraków, Częstochowa, Solina, Lesko, Balnica, Rabka Zdrój, Poręba Wielka. Pocztówki przysłali także uczniowie zwiedzający Magurski Park Narodowy.

Gorące jak słońce pozdrowienia dotarły również z zagranicy: Niemcy (Berlin, Kolonia, Jezioro Bodeńskie), Chorwacja (Dubrownik, Maslinica wyspa Šolta, Milna wyspa Brač, Zaostrog),  Włochy (Rzym, San Marino).

Serdeczne podziękowania kierujemy do uczniów, rodziców i nauczycieli, którzy podczas wakacyjnych podróży nie zapomnieli o szkole. Zerkając na pocztówki, które do nas nadesłaliście łatwo nam było sobie wyobrazić jak fantastycznie spędzacie wolny czas. DZIĘKUJEMY!!!

Uczestnicy akcji „Pocztówka z wakacji”: Melania Smoleń kl. 1a, Igor Forystek kl. 2a, Izabela Warzecha kl. 2a, Wiktor Władyka kl. 2a, Szymon Dynia kl. 2b, Jan Marchewka kl. 2b, Filip Brojek kl. 3a, Anna Durał kl. 3a,  Kamila Kochanik kl. 3a, Magdalena Świerzowska kl. 3a, Barbara Bajorek kl. 3a, Oliwia Topolska kl. 3a, Aleksander Smoleń kl. 3a, Wiktor Marchewka kl. 3a, Liliana Sanicka kl. 3b, Tomasz Dorociak kl. 4a, Milena Lisowska kl. 5a, Jan Brojek kl. 5a, Maria Gołębiowska-Bugno kl. 5a, Nadia Grzywacz kl. 5a, Weronika Sysoł kl. 5a, Maja Maresz kl. 5a, Michał Such kl. 5a, Magdalena Orlof kl. 5b, Aleksandra Durał kl. 6b, Tymoteusz Gołębiowski-Bugno kl. 7, Oliwier Źrebiec kl. 7, Karolina Such kl. 7, Zuzanna Leputa kl. 8a,  Igor Sanicki kl. 8b oraz panie: Beata Piekuś-Durał i Beata Pieszczoch.

Wystawa pocztówek znajduje się w holu szkoły. Zapraszamy do oglądania.