„Gdzie są chłopcy z tamtych lat …Gdzie dziewczęta z tamtych lat”

Zapraszamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w akcji „Chłopcy i dziewczęta z dawnych lat”.

Wszyscy nasi bliscy i krewni kiedyś też byli dziećmi i młodymi ludźmi. Chcemy przez tę akcję przypomnieć sobie, jak wyglądali nasi bliscy, których już między nami nie ma.

Prosimy więc wszystkich chętnych o zrobienie 1 zdjęcia starym fotografiom, na których są nasze babcie, prababcie, dziadkowie, pradziadkowie i inni bliscy, jako nastolatkowie lub dzieci oraz przesłanie do p. B. Marszał na maila - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 28.10.2022.

Wszystkie przesłane zdjęcia będą opublikowane na stronie szkoły w Dniu Wszystkich Świętych.

Każda odsłona to symboliczna świeczka zapalona naszym bliskim.

Oby ich było jak najwięcej, tyle przecież dobrego dla nas zrobili.