Informacja

W kwietniu tego roku Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę rozpoczyna realizację ogólnopolskiego reprezentatywnego badania uczniów w wieku 11-17 lat na temat przemocy wobec dzieci i młodzieży. Głównym celem badania jest diagnoza skali problemu szeroko rozumianych zachowań agresywnych z jakimi mogą stykać się dzieci i młodzież.

Nasza szkoła została wylosowana do udziału w badaniu, do badania zostanie zaproszonych około 34 uczniów z klas V-VIII.

Badanie odbędzie się 24 kwietnia 2023r. o godzinie 11:00.

W ramach badania uczniowie zostaną poproszeni o samodzielne wypełnienie około 15-20 minutowej ankiety online, ankieta przygotowana jest w wersji AUDIO-CASI z nagraniem pytań i odpowiedzi w celu pełnego zrozumienia jej treści przez uczniów. Dla zachowania pełnej anonimowości i komfortu uczniom zostaną dostarczone słuchawki.

Dla realizacji badania konieczne są zgody rodziców uczniów biorących udział w badaniu, w związku z tym od jutra uczniowie otrzymają takie zgody, a po podpisaniu przez rodziców, proszę o ich zwrot do 20 kwietnia 2023r.

Szkolny koordynator Renata Piątkowska