• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg

Sto pytań do... - spotkanie z emerytowaną nauczycielką.

 

Sto pytań do... - spotkanie z emerytowaną nauczycielką. 

Z okazji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej uczniowie klas czwartych spotkali się we wtorek 11 października na lekcji wychowawczej z emerytowaną nauczycielką języka polskiego i historii naszej szkoły, Panią Wiesławą Cieklińską – Popek.

Spotkanie odbyło się w miłej i sympatycznej atmosferze. Na początku Pani Wiesława opowiedziała o swojej pracy nauczyciela , następnie uczniowie zadawali pytania i wspólnie wspominali dawnych uczniów naszej szkoły. Bardzo szybko minął czas przeznaczony na spotkanie. Na koniec spotkania uczniowie podziękowali Pani Wiesławie za przybycie i przybliżenie pracy nauczyciela i wychowawcy .

Wychowawcy klas czwartych

renata4

kuratorium

vulcan

archiwalna

jadlospis