Wielkanocne inspiracje w świetlicy szkolnej

Święta Wielkanocne to radosny czas, który kojarzy się z wiosną, pisankami, kurczakami … Podczas zajęć w świetlicy szkolnej uczniowie mieli okazję porozmawiać o zwyczajach, tradycjach i potrawach związanych z nadchodzącymi świętami.  Rozwijali swoje zdolności plastyczne, manualne i kreatywność,  wykonując różnego rodzaju ozdoby wielkanocne. Powstały przepiękne pisanki, kurczaki, króliki, kartki świąteczne i kolorowe, wiosenne kwiaty.  Wszystkie prace wychowanków naszej świetlicy zdobią gazetki i wystawy o tematyce wiosennej.

Życzymy wszystkim z okazji Świąt Wielkanocnych zdrowia, szczęścia, uśmiechu oraz wielu Łask Bożych od Zmartwychwstałego Chrystusa.

Wesołego Alleluja!

Beata Piekuś - Durał