Wizyta Przedszkolaków w Bibliotece Szkolnej

11 maja w XX Ogólnopolskim Tygodniu Bibliotek naszą bibliotekę szkolną odwiedziły wraz z wychowawczyniami najstarsze grupy przedszkolaków – „Tygryski” i „Smerfy”. Dzieci dowiedziały się, w jaki sposób można zostać czytelnikiem biblioteki, jak należy się w niej zachować oraz jak szanować książeczki. Chętnie posłuchały wiersza J. Tuwima pt. „Słoń Trąbalski”, który przeczytała pani bibliotekarka.

Przedszkolakom bardzo spodobały się kolorowe i bogato ilustrowane książeczki dla dzieci.

Za wzorowe zachowanie i udział w spotkaniu dzieci otrzymały zakładki do książek.

Przedszkolaki zwiedziły również budynek szkoły, bo już wkrótce, po wakacjach większość z nich stanie się jej uczniami.

Elżbieta Mezglewska - Kochanik

GALERIA: