WYNIKI MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „ Wesołego Alleluja”

WYNIKI MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

„ Wesołego Alleluja”

Po raz jedenasty Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Woli Zgłobieńskiej zorganizowała Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „ Wesołego Alleluja”.

Główne cele przyświecające konkursowi to: pobudzanie aktywności twórczej dzieci i młodzieży, ukazanie tradycji narodowych związanych ze Świętami Wielkanocnymi, wychowanie w duchu szacunku dla wartości chrześcijańskich i rodzinnych. Tegoroczna edycja została uhonorowana patronatem  Podkarpackiego Kuratora Oświaty, Marszałka Województwa Podkarpackiego, Starosty Rzeszowskiego, Burmistrza Boguchwały, Dyrektora Gminnej Biblioteki Publicznej w Boguchwale oraz Prezesa Banku Spółdzielczego w Niechobrzu.  Patronat medialny objęło „ Via” Katolickie Radio Rzeszów.

Na XI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „ Wesołego Alleluja” przyjęto 928 kartek wielkanocnych ze 150  szkół z Polski i z zagranicy.

Wśród wyróżnionych znalazła się uczennica z naszej szkoły

Sofia Malashchenko z klasy 6 a .

Serdecznie gratulujemy.

Barbara Tomaszewska.