Szkoła Podstawowa w Nowym Żmigrodzie

Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Władysława Findysza - Męczennika w Nowym Żmigrodzie

LAUREACI I FINALIŚCI KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

Napisane przez pedagog
Oceń ten artykuł
(4 głosów)

„… Młodości! ty nad poziomy wylatuj…”

                                                                              Adam Mickiewicz

 

Rok szkolny 2020/2021

Magdalena Nowacka – laureatka – język polski 

Rok szkolny 2019/2020

Julia Dybaślaureatka – język polski

Ewelina Wilklaureatka – język polski

Karolina Kochaniklaureatka konkursu „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

Magdalena Nowackafinalistka – język polski

  


 

Rok szkolny 2018/2019

Zuzanna Tureklaureatka konkursu „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

Mateusz Dorociakfinalista konkursu „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

Justyna Kudłatylaureatka – język polski

Justyna Kudłatyfinalistka – chemia

Julia Dybaślaureatka – język polski

 

Rok szkolny 2017/2018

Adam Łodzińskifinalista konkursu „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

Zuzanna Tureklaureatka konkursu „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

Zuzanna Tureklaureatka – historia

Natalia Grzywaczfinalistka – matematyka

Miriam Madejfinalistka – język angielski

Justyna Wilk finalistka – matematyka

 

Rok szkolny 2016/2017

Magdalena Kurdziellaureatka konkursu  „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

Dominika Łodzińskafinalistka konkursu „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

Zuzanna Turek laureatka konkursu „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

Zuzanna Turekfinalistka – historia

 

Rok szkolny 2015/2016

Kamila Rakfinalistka etapu ogólnopolskiego i laureatka etapu wojewódzkiego
konkursu „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego” 

 

Rok szkolny 2012/2013

Katarzyna Poterafinalistka – historia

 

Rok szkolny 2011/2012

Katarzyna Poterafinalistka – historia

 

Rok szkolny 2010/2011

Filip Kępafinalista konkursu „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

 

Rok szkolny 2009/2010

Aldona Głowafinalistka – język niemiecki

Łukasz Gajoski finalista – historia

Łukasz Gajoskilaureat – geografia

Bohusz Konrad finalista – język angielski

 

Rok szkolny 2008/2009

Łukasz Gajoskifinalista – geografia

 

Rok szkolny 2007/2008

Lucjan Suskilaureat – informatyka

Kinga Trychtafinalistka – historia, matematyka

 

Rok szkolny 2006/2007

Karol Stośfinalista – chemia

Łukasz Gajoskifinalista – matematyka, przyroda, język polski

 

Rok szkolny 2005/2006

Adam Niemiecfinalista – język polski

 

Rok szkolny 2004/2005

Katarzyna Szwedalaureatka – historia

Tomasz Trychtafinalista – język polski, historia

Małgorzata Leśniakfinalistka – historia

Monika Kępskafinalistka – historia

Szymon Buczyńskifinalista – matematyka

Ewelina Piątekfinalistka – historia

Kinga Trychtalaureatka konkursu interdyscyplinarnego
humanistycznego i matematyczno-przyrodniczego

 

Rok szkolny 2003/2004

Monika Źrebieclaureatka – biologia, chemia

Janusz Agaś laureat – geografia

Konrad Poteralaureat – geografia

 

Rok szkolny 2001/2002

Tomasz Trychta - finalista wojewódzkiego konkursu
bloku przedmiotów humanistycznych
 
Czytany 261 razy