Szkoła Podstawowa w Nowym Żmigrodzie

Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Władysława Findysza - Męczennika w Nowym Żmigrodzie

piątek, 03 grudzień 2021 13:17
czwartek, 02 grudzień 2021 14:18
Drodzy Rodzice, Uczniowie i Pracownicy Szkoły!

Dla wybranej rodziny z terenu gminy Nowy Żmigród nasza społeczność szkolna zbiera:

Żywność trwałą np. herbata, kawa, ryż, mąka, makaron, kasza, cukier, olej, dżem, owoce i warzywa w puszkach, konserwy rybne i mięsne itp.

Środki czystości np. mydło, żel myjący, szampon, szczoteczka do zębów, pasta do zębów, płyn do płukania, płyn do mycia naczyń, proszek do prania itp.

 

Żywność trwałą i środki czystości można przynosić

od 6 do 8 grudnia (poniedziałek, wtorek, środa) w godz. 7.15 - 8.00

do gabinetu nr 57 (przy wejściu głównym do szkoły).

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w akcji.

środa, 01 grudzień 2021 15:36
Uczniowie klasy 2a rozpoczęli już przygotowania do świąt. Podczas trzech godzin lekcyjnych ciężko pracowali na świetlicy wykrawając pierniczki w różnych kształtach. Nieodzowna okazała się pomoc pani Beaty Piekuś-Durał, a także pań kucharek, które zadbały o to, by ciasteczka były dobrze wypieczone.

Podczas degustacji wszyscy stwierdzili jednogłośnie, że pierniczki są wyśmienite.

Beata Pieszczoch

piątek, 03 grudzień 2021 13:12

06.12.2021 poniedziałek

Zupa pomidorowa z makaronem (śmietana, masło, seler)
Gulasz z kasza jęczmienną (mąka pszenna, śmietana)
Surówka z białej kapusty
czwartek, 02 grudzień 2021 11:02
Szanowni Rodzice
 
Od 1 grudnia 2021 r. (środa) zmienił się sposób informowania o odpisach za obiady nieobecnych uczniów. Informacje zostały podane w dzienniku elektronicznym (wiadomości) i w komunikacie dyrektora przekazanym uczniom.
środa, 15 wrzesień 2021 14:40
UWAGA!

W regulaminie Stołówki Szkolnej nastąpiła zmiana dotycząca § 6 pkt. 1

1. Zwrot poniesionych kosztów może nastąpić jeżeli nieobecność dziecka na obiadach zostanie zgłoszona w danym dniu najpóźniej do godziny 7:50 do wychowawcy klasy. Wychowawca klasy przekazuje niezwłocznie informacje o nieobecności dziecka intendentowi Szkoły Podstawowej w Nowym Żmigrodzie (najpóźniej do godziny 8:15). W przypadku pozostałych szkół informację o odpisach rodzice zgłaszają na zasadach i w godzinach wyznaczonych przez Dyrektora danej szkoły, natomiast osoba wyznaczona przez Dyrektora szkoły przekazuje zebrane odpisy do intendenta Szkoły Podstawowej w Nowym Żmigrodzie (najpóźniej do godziny 8:15). Odpisu dokonujemy w przypadku choroby lub w przypadku zaplanowanej wizyty lekarskiej. W przypadku dłuższej nieobecności dziecka spowodowanej np. chorobą należy podać dokładną ilość dni odpisu.