wtorek, 12 kwiecień 2022 16:58

Szkolny konkurs profilaktyczny „Piramida Zdrowego Żywienia”

W dniu 6 kwietnia 2022 w naszej szkole odbyło się podsumowanie i wręczenie nagród z szkolnego konkursu profilaktycznego „Piramida zdrowego żywienia”. Konkurs adresowany był do  uczniów klas czwartych. Celem konkursu było propagowanie zasad zdrowego stylu życia, kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych, kształtowanie umiejętności wyboru zdrowych, wartościowych produktów spożywczych, rozwijanie wyobraźni twórczej.

Wyniki konkursu:

I miejsce: Michał Such, Natalia Mrugał i Maria Gołębiowska - Bugno z kl.4a

II miejsce: Maja Łukaszewska, Julia Leputa z kl. 4b oraz Milena Lisowska z kl. 4a

III miejsce: Anna Adamik, Maja Maresz z kl.4a oraz Julia Zawada z kl. 4b

IV miejsce: Filip Wokurka i Maciej Źrebiec z kl. 4a

Wyróżnienie: Nadia Grzywacz, Weronika Sysoł z kl. 4a

Udział: Katarzyna Baran, Klaudia Tybor, Szymon Musiał, Sandra Średniewska, Paweł Zagórski, Cyprian Janik, Magdalena Świder, Mateusz Bors.

Wszyscy uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody.

Organizator konkursu - Barbara Świerzowska