sobota, 16 kwiecień 2022 12:46

RADUJMY SIĘ ALLELUJA

W środę 13 kwietnia odbył się w Sali GOK apel świąteczny. Uczniowie klas 4b i 7b przypomnieli zwyczaje i tradycje związane ze Świętami Wielkanocnymi. Oprawę muzyczną przygotowali uczniowie klas 4b, 7a i 8b pod kierunkiem Pani Barbary Tomaszewskiej.

Apel rozpoczęła Pani Dyrektor GOK-u witając  wszystkich i składając życzenia. Na zakończenie Pani Dyrektor Alicja Witkowska złożyła uczniom, nauczycielom i rodzicom życzenia świąteczne, po czym uczestnicy wręczyli nauczycielom tradycyjne pisanki wielkanocne.

Organizatorzy i uczestnicy składają serdeczne podziękowania dyrekcji i pracownikom GOK-u za pomoc w organizacji apelu.

Organizatorki:
Teresa Niemiec i Barbara Marszał