niedziela, 05 czerwiec 2022 17:10

Piątoklasiści świętowali Dzień Dziecka

Uczniowie klas 5a i 5b uczestniczyli w wycieczce do Samoklęsk, gdzie w restauracji Szeran spędzili Dzień Dziecka.

Zamiast lekcji odbyły się rozgrywki w  sportowych konkurencjach, wśród których znalazły się: rzuty do celu, szukanie piłeczek, przeciąganie liny. Uczniowie skorzystali także z placu zabaw,  relaksując się po zmaganiach. Pani Renata Szeredy, właścicielka obiektu, przygotowała pyszny poczęstunek złożony z kiełbaski, pieczywa, napojów i lodowego deseru. Nie zabrakło również słodyczy. Podsumowaniem wycieczki było zadanie intelektualne: drużyny obu klas układały słowa z liter MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ DZIECKA. Wyjazd był bardzo udany i upłynął w wesołej  atmosferze.

Wycieczkę zorganizowali wychowawcy : Małgorzata Tłuściak i Tomasz Źrebiec. Dodatkowo opiekę pełniła pani Elżbieta Mezglewska- Kochanik.

tekst i zdjęcia: organizatorzy