sobota, 25 czerwiec 2022 13:23

WYRÓŻNIENIA OD WÓJTA GMINY

Z przyjemnością informujemy, że 24 czerwca 2022 r. odbyło się uroczyste wręczenie  nagród Wójta Gminy Nowy Żmigród dla najzdolniejszych uczniów ze szkół podstawowych. Wyróżnienia otrzymali uczniowie, którzy na świadectwie uzyskali najwyższą średnią oraz wzorowe zachowanie.

Nagrody otrzymało 42 uczniów w tym 16 uczniów z naszej szkoły:

klasy czwarte: Natalia Mrugał, Maja Maresz, Jan Brojek, Maja Łukaszewska, Julia Zawada,

klasa szósta: Maja Dąbrowska, Karolina Such, Dawid Kuczała,

klasy siódme: Szymon Nawracaj, Rita Wielgosz, Eliza Zoła,

klasy ósme: Maja Miśkowicz, Oliwia Przybyłowska, Natalia Warzecha, Piotr Maresz, Jolanta Więcek,

W rozdaniu nagród udział wzięli zaproszeni uczniowie, rodzice, dyrektor CUW pani Jolanta Brojek oraz Wójt Gminy Nowy Żmigród pan Grzegorz Bara, który osobiście wręczył wyróżnienia wszystkim uhonorowanym oraz listy gratulacyjne dla rodziców.

Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Fotorelacja na stronie https://nowyzmigrod24.pl/wiadomosci/3101-wyroznienia-wojta-gminy-nowy-zmigrod-dla-najzdolniejszych-uczniow-w-roku-szkolnym-2021-2022-zdjecia.html