wtorek, 10 listopad 2009 16:54

Film o szkole

Pierwszy film o naszej szkole

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego Zespół Szkół w Nowym Żmigrodzie zrealizowanego przez uczniów klasy 2b naszego gimnazjum.

Reżyseria: Przemysław Fiałkiewicz, Bartosz Winiarski

Scenariusz: Przemysław Fiałkiewicz, Bartosz Winiarski

Zdjęcia: Przemysław Fiałkiewicz, Bartosz Winiarski

Bartek i Przemek podeszli do realizacji projektu z wielkim zaangażowaniem, wykazali się przeróżnymi umiejętnościami multimedialnymi, poznali tajniki dotyczące procesu powstawania filmu dokumentalnego, pracy reżysera i operatora, oraz scenografa i reżysera dźwięku. Uczniowie oprócz sztuki wykonywania zdjęć, wykazali się umiejętnością nagrywania scen i łączenia ich w sekwencje, aby potem stworzyć historię opowiedzianą za pomocą ruchomych obrazów. W realizacji projektu pomagał im Kamil Mroczka, a głosu użyczyli następujący uczniowie: Agata Potera, Klaudia Ciomcia, Konrad Krzanowski i Klaudia Stopa.

Więcej w tej kategorii: Jak zmienia się nasza szkoła »