sobota, 05 luty 2011 21:21

Wyjazd na narty

Wycieczka na wyciąg narciarski w Chyrowej

Dnia 3 lutego 2011 roku odbyła się wycieczka na wyciąg narciarski w Chyrowej. Pojechało 15 osób, w tym uczniowie ze szkoły podstawowej i gimnazjum. Opiekunami byli: pan Zoła, pan Hućko oraz pani Jurkowska. Jeździliśmy przez około 5 godzin. Warunki na stoku były dobre. Nie było wielu ludzi, więc mogliśmy swobodnie jeździć. Chociaż mocno wiał wiatr, nie przeszkodziło nam to w zimowym szaleństwie.

Jesteśmy bardzo wdzięczni gronu pedagogicznemu za organizację takiego typu wycieczek. Dla niektórych uczniów jest to jedyna możliwość wyjazdu. Zachęcam wszystkich do udziału w takich wycieczkach szkolnych, nie tylko na narty, ale również na łyżwy lub basen. Na pewno nie będziecie żałować!