niedziela, 24 kwiecień 2022 20:30

Konkurs PCK ,,Najpiękniejszy stroik wielkanocny’’

Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny brali udział w powiatowym konkursie „Najpiękniejszy stroik wielkanocny”, zorganizowanym przez Zarząd Rejonowego PCK w Jaśle. Zadaniem uczestników było wykonanie oryginalnego i estetycznego stroika wielkanocnego. To wyzwanie podjęło 22 uczniów, którzy samodzielnie zaprojektowali i wykonali świąteczne ozdoby. Byli to z klasy 4a: Jan Brojek, Nadia Grzywacz, Milena Lisowska, Maja Maresz, Natalia Mrugał, Hanna Mrugał, Maria Gołębiowska – Bugno, Weronika Sysoł, Kamil Żmigrodzki, z klasy 4b: Julia Zawada, Magdalena Orlof, Katarzyna Baran, Maja Łukaszewska, Sandra Średniewska, Julia Leputa, Fabian Golba kl.5a, Tymoteusz Gołębiowski – Bugno kl.6a, Adam Źrebiec kl. 7a, Magdalena Świerzowska kl. 2a  oraz z klasy 8b: Piotr Maresz, Błażej Kosiński i Milena Głowacka.

Wśród nagrodzonych  prac znalazły się dwie z naszej szkoły:

I miejsce zdobyła Maja Maresz z kl. 4a i  III miejsce zdobył Piotr Maresz z kl. 8b.

Ponadto Piotr Maresz reprezentował naszą szkołę w XXIX edycji Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK w Jaśle i zdobył III miejsce.

Nagrodzonym uczniom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom składamy podziękowania za włączenie się w działalność charytatywną PCK.

Dzięki Wam święta wielkanocne były dla wielu ludzi piękniejsze niż zwykle.

Barbara Świerzowska