czwartek, 09 marzec 2017 12:15

II miejsce dla Oli i Zuzi w IV Gimnazjalnym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej

(1 głos)
3 marca 2017 r. w GOK-u w Nowym Żmigrodzie odbył się IV Gimnazjalny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej. Organizatorem konkursu było Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika. Do konkursu zgłoszono 11 solistów i 6 zespołów z następujących gimnazjów: Nr 1 w Jaśle, Nr 2 w Jaśle, w Niegłowicach, w Łężynach, w Cieklinie, we Wróblowej, w Błażkowej, w Brzyskach, w Nowym Żmigrodzie oraz Artmus Studio Wokalno – Instrumentalne Joanny Pisarek z Jasła. Jury w składzie: przewodniczący - dyrektor Piotr Kudłaty, Anna Gawron, Monika Kaczmarczyk, Karol Centler, Łukasz Korczykowski oceniało występy uczestników. Brano pod uwagę poprawność językową, stopień trudności wykonywanych utworów, interpretację oraz aranżację. W kategorii zespół nasze uczennice Aleksandra Gryziec i Zuzanna Bazan z klasy 2a zajęły II miejsce. Opiekunem uczennic były panie: Beata Faryj i Barbara Tomaszewska. Laureaci otrzymali cenne nagrody ufundowane przez: Wójta Gminy Nowy Żmigród, Burmistrza Miasta Jasła oraz Pawła Bazana - właściciela firmy TRANSBAZ w N. Żmigrodzie.