środa, 07 czerwiec 2017 13:00

W II semestrze bieżącego roku szkolnego odbyła się XIX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pod hasłem „25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”. Konkurs przebiegał w kilku etapach. Po szkolnym etapie prace brały udział w konkursie na szczeblu powiatowym. Nasi uczniowie zajęli wysokie miejsca.

W kategorii szkoła podstawowa

I miejsce – Wiktoria Lipińska kl. 4a
III miejsce - Piotr Maresz kl. 3b
wyróżnienie otrzymał Artur Frydrych kl. 5a

W kategorii gimnazjum

I miejsce – Paweł Chochołek kl. 3b
III miejsce – Magdalena Kurdziel – kl. 3b
Wyróżnienie otrzymał Adam Piątkowski kl. 3a

Wszystkie prace wymienionych uczniów przeszły do etapu wojewódzkiego, gdzie II miejsce zdobył Paweł Chochołek. Tym samym praca Pawła przeszła do etapu centralnego, który odbędzie się  w Warszawie. Wyniki poznamy końcem czerwca. Opiekunami uczniów byli: Piotra Maresza – pani Alicja Nawracaj, pozostałych uczniów pani Barbara Tomaszewska. GRATULUJEMY!!!