wtorek, 22 luty 2022 12:45

Podsumowanie pracy w świetlicy szkolnej w pierwszym półroczu roku szkolnego 2021/2022

W świetlicy przebywają uczniowie oczekujący na autobus szkolny i kursowy, jak również dzieci, które oczekują na powrót rodziców z pracy po skończonych zajęciach. Uczniowie będący w świetlicy szkolnej mają zapewnioną przez wychowawców opiekę oraz organizację wolnego czasu – wypełniając go różnorodnymi zajęciami, takimi jak np.: pomoc przy odrabianiu zadań domowych, rozwijanie własnych zdolności plastycznych poprzez wykonywanie prac plastyczno – technicznych, zajęciach relaksacyjnych, grach stolikowych, grze w piłkarzyki czy grach integrujących grupę.

Beata Piekuś - Durał

FOTORELACJA Z ZAJĘĆ