wtorek, 22 luty 2022 17:54

Podsumowanie Dnia Bezpiecznego Internetu 2022

W tym roku hasłem przewodnim dnia DBI było: Dzień Bezpiecznego Internetu: Działajmy razem!

W trakcie całej akcji chciałam zachęcić wszystkich i każdego z osobna do zastanowienia się nad tym, jak korzystamy z nowych technologii oraz co możemy zrobić na rzecz zwiększenia swojego bezpieczeństwa i bezpieczeństwa w sieci naszych najbliższych.

Temat bezpieczeństwa został zrealizowany we wszystkich klasach od IV do VIII oraz w klasie Ia i IIIa na dodatkowych zajęciach informatycznych w różnej formie, były filmiki, pogadanki, quizy, rozwiązywanie krzyżówek, gra Milionerzy, a zwieńczeniem były  plakaty. Powstały bardzo ciekawe prace, najładniejsze plakaty zostały nagrodzone oceną celującą i punktami z zachowania.

Wszystkich zapraszam za rok i dziękuję za włączenie się do tegorocznej akcji.

Renata Piątkowska

Tymoteusz Reichert