środa, 15 czerwiec 2022 11:29

Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

7 czerwca 2022r., w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury odbyła się kolejna edycja szkolnego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej. Koncert zorganizowali nauczyciele języków obcych, w roli konferansjera wystąpił p. Krzysztof Gorczyca. Uczniowie rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych: kl. IV, V i kl. VII, VIII.

35 wykonawców zaprezentowało utwory w języku angielskim, niemieckim i koreańskim.

Jury w składzie: p. dyr. Alicja Witkowska, p. Barbara Tomaszewska, p. Anna Madej i p. Beata Faryj, wyróżniło następujące osoby:

• kl. IV, V
I miejsce – Hanna i Natalia Mrugał (4a)
II miejsce – Magdalena Kostrząb (5b)
III miejsce – Zuzanna Woźnica (5a)
wyróżnienia- Anna Adamik (4a), Martyna Idzik (5b)
  • kl. VII, VIII
I miejsce – Oliwia Przybyłowska (8a)
II miejsce – Emilia Rajca (8b)
III miejsce – Maja Miśkowicz, Oliwia Przybyłowska (8a), Milena Głowacka (8b)
wyróżnienia: Marcelina Nawracaj (8a), Milena Głowacka (8b)

Zwycięzcy otrzymali atrakcyjne nagrody ufundowane przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz nauczycieli języków obcych. Słodki poczęstunek przygotowała p. Anna Madej.

Dziękujemy pani dyrektor GOK-u i pracownikom placówki za pomoc w organizacji koncertu.

Wszystkim wykonawcom gratulujemy talentu i zapraszamy do udziału w konkursie w  przyszłym roku.