środa, 22 czerwiec 2022 17:32

Akademia z okazji Święta Mamy i Taty

Dnia 14.06.2022 r. uczniowie klasy Ia i b wraz z wychowawczyniami zaprezentowali w GOK-u uroczystą akademię z okazji Święta Mamy i Taty. Na początku każda mama miała zadanie, aby odnaleźć się na portrecie wykonanym przez swoje dziecko. Zabawy było co niemiara. Wszystkie mamy odnalazły swój portret. Następnie uczniowie recytowali wiersze, śpiewali piosenki oraz przedstawili inscenizacje, w których zamieniali się w rodziców. Na koniec dzieci wręczyły rodzicom upominki oraz złożyły życzenia. Uroczystość przebiegała w miłej i serdecznej atmosferze przy słodkim poczęstunku.
Serdecznie dziękujemy pani dyrektor i pracownikom GOK-u za możliwość zorganizowania uroczystości i pomoc oraz za oprawę muzyczną.

Małgorzata Bobula, Anna Suska