piątek, 20 maj 2022 16:17

Nasze siatkarki zagrają w barażach o awans do finału wojewódzkiego Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej.

Dnia 12 maja 2022 r. w hali GOSiR Jedlicze odbył się półfinał wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Dziewcząt. W zawodach udział brały: Szkoła Podstawowa nr 1 w Sanoku,  Szkoła Podstawowa z Bóbrki powiat leski, Szkoła Podstawowa w Jedliczu oraz  Szkoła Podstawowa w Nowym Żmigrodzie.

Nasza drużyna zajęła 2 miejsce. Tym samym dziewczyny mają możliwość gry w barażach o awans do finału wojewódzkiego.

Skład drużyny: Natalia Warzecha, Maja Miśkowicz, Oliwia Przybyłowska, Marcelina Nawracaj, Anna Olearska, Milena Głowacka, Maja Dybaś, Julia Dynia, Martyna Idzik, trener - Stanisław Zoła.

Dziewczynom i trenerowi  gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

KLASYFIKACJA:

1 miejsce SP Jedlicze – awans do finału wojewódzkiego

2 miejsce SP Nowy Żmigród - awans do turnieju barażowego

3 miejsce SP nr 1 Sanok

4 miejsce SP Bóbrka

WYNIKI RYWALIZACJI:

SP BÓBRKA : SP JEDLICZE 0:2  (21:25) (15:25)

SP NOWY ŻMIGRÓD : SP1 SANOK 2:0  (25:12) (25:20)

SP1 SANOK : SP JEDLICZE 0:2  (9:25) (15:25)

SP BÓBRKA : SP NOWY ŻMIGRÓD 0:2  (16:25) (24:26)

zdjęcie: nowyzmigrod24.pl