poniedziałek, 06 grudzień 2021 08:10

WYNIKI KONKURSÓW PLASTYCZNYCH

W bieżącym roku szkolnym  uczniowie  z naszej szkoły brali udział w kilku konkursach plastycznych:
  1. „ BEZPIECZNE WAKACJE 2021”- organizowanym przez Komendę Wojewódzką Policji w Rzeszowie.
  2. „ RATUJMY NASZĄ PLANETĘ”- organizator Jasielski Dom Kultury.
  3. „ POROZMAWIAJMY O UZALEŻNIENIACH I AIDS”- organizator  Wojewódzka Stacja Sanitarno–Epidemiologiczna w Rzeszowie.
  4. „OD ZMIERZCHU DO ŚWITU”- organizator Magurski Park Narodowy.

W trzech z nich nasi uczniowie zostali nagrodzeni i wyróżnieni:

1. EMILIA SZCZUREK 7B – laureatka na szczeblu powiatowym „ Bezpieczne wakacje 2021”
  2. MARIA GOŁĘBIOWSKA – BUGNO 4A - wyróżnienie w konkursie „ Ratujmy naszą planetę”
  3. ELIZA ZOŁA 7A - wyróżnienie w konkursie „ Ratujmy naszą planetę”
  4. MARIA GOŁĘBIOWSKA – BUGNO 4A - wyróżnienie w konkursie „Od zmierzchu do świtu” (kategoria klas 4-6)
  5. CYPRIAN WIELGOSZ  4A - wyróżnienie w konkursie „ Od zmierzchu do świtu” (kat. klas 4-6)
  6. KAROLINA SUCH 6 - wyróżnienie w konkursie „ Od zmierzchu do świtu” (kategoria klas 4- 6)
  7. JULIA DYNIA 6 - wyróżnienie w konkursie „ Od zmierzchu do świtu” (kategoria klas 4-6)
  8. KLAUDIA MASTEJ  7A - II MIEJSCE  w konkursie „ Od zmierzchu do świtu” (kat. klas 7-8)
  9. RITA WIELGOSZ 7A -  III MIEJSCE  w konkursie „ Od zmierzchu do świtu” (kategoria klas 7-8)
  10. ELIZA ZOŁA  7A -  wyróżnienie w konkursie „ Od zmierzchu do świtu” (kategoria klas 7-8)
  11. SZYMON NAWRACAJ 7A - wyróżnienie w konkursie „ Od zmierzchu do świtu” (kat. klas 7-8)

GRATULUJEMY NAGRODZONYM I WYRÓŻNIONYM.

Opiekun uczniów  Barbara Tomaszewska

Prace z konkursu „ Od zmierzchu do świtu” można obejrzeć na stronie MPN