poniedziałek, 03 sierpień 2015 15:48

Wójt Gminy Nowy Żmigród nagrodził najzdolniejszych uczniów

22 lipca 2015 roku w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Nowym Żmigrodzie odbyło się wręczenie nagród dla najzdolniejszych uczniów z terenu Gminy Nowy Żmigród. Wśród wyróżnionych znaleźli się uczniowie naszej szkoły: Karolina Ziomek, Julia Bara, Mateusz Dorociak, Justyna Głodziak, Oliwia Nawracaj, Sylwia Łącka, Ewa Trybus, Aleksandra Źrebiec, Gabriela Hućko, Justyna Wilk, Magdalena Kurdziel i Michał Pieniądz. Wyżej wymienieni uczniowie uzyskali bardzo wysokie średnie ocen oraz wzorowe zachowanie. Z rąk pana wójta Grzegorza Bary odebrali nagrody rzeczowe w postaci książek i zestawów piśmienniczych. Dla rodziców przygotowano listy gratulacyjne.

Więcej w tej kategorii: Co drzewo widziało? »