wtorek, 22 marzec 2016 11:08

IV Międzyszkolny Konkurs „Wszystko dla Kobiet”

IV międzyszkolny Konkurs „Wszystko dla Kobiet” został rozstrzygnięty. Organizatorem konkursu był Zespół Szkół Usługowych i Spożywczych w Jaśle. Konkurs skierowany był do uczniów gimnazjów oraz ZSUiS, a jego głównym celem było promowanie w naszym środowisku szkolnictwa zawodowego branży usługowej i spożywczej poprzez inspirowanie młodzieży do aktywnego, twórczego działania i realizowania własnych projektów.Do tegorocznej edycji konkursu zgłoszono 32 prace konkursowe. Wszystkie prace, jak podkreślają członkowie Komisji konkursowej, były ciekawe i różnorodne, a ich przygotowanie niejednokrotnie wymagało od autorów sporego zaangażowania i kreatywności. Duże znaczenie miała pomysłowość i samodzielność wykonania pracy, a także estetyka jej zaprezentowania.
Wśród laureatek konkursu „Wszystko dla Kobiet” 2016 są uczennice naszego gimnazjum.
W kategorii: Stylizacja fryzjerska:  I miejsce zajęła Agnieszka Tokarczyk, II miejsce przyznano Izabeli Gryziec.
W kategorii: Kreator dobrego smaku: II miejsce zajęła Kamila Rak.
Opiekunem uczennic była pani Barbara Marszał. Uroczyste rozdanie nagród, odbędzie się 27 kwietnia 2016 roku podczas Pikniku Zawodowego. GRATULUJEMY