środa, 26 październik 2016 11:48

Justyna Wilk laureatką powiatowego etapu konkursu plastycznego „Bezpieczne wakacje 2016”

(1 głos)
Nasza szkoła co roku uczestniczy w konkursie plastycznym  „Bezpieczne wakacje”. W tym roku do Komendy Powiatowej Policji w Jaśle wpłynęło 141 prac ze szkół podstawowych i gimnazjów przedstawiających m.in.; bezpieczny pobyt nad wodą, bezpieczną drogę, miejsce zamieszkania, zagrożenia związane z używkami.  24 października komisja konkursowa wyłoniła laureatów.  Prace oceniały panie: Anna Brożyna – Jasielski Dom Kultury; Magdalena Chart - Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle; Sabina Wielgosz – Powiatowa Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna w Jaśle;  asp. Joanna Garbacik - asystent Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii KPP w Jaśle;  asp. szt. Anna Śnieżek - specjalista Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii KPP w Jaśle. Jedną z laureatek w III kategorii wiekowej 13-15 lat została uczennica naszego gimnazjum Justyna Wilk z klasy 2a. Praca Justyny przedstawiająca bezpieczny pobyt w lesie weźmie udział w finale wojewódzkim. Bardzo serdecznie gratulujemy uczennicy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie.