poniedziałek, 26 wrzesień 2016 10:58

Drużyna z naszej szkoły najlepsza w turnieju piłki nożnej o puchar starosty

(1 głos)
14 września na stadionie w Nienaszowie odbył się turniej piłki nożnej o puchar starosty dla szkół podstawowych z gminy Nowy Żmigród i Krempna. Do turnieju zgłosiło się  8 drużyn. Naszą szkołę reprezentowali: Wiktor Gryziec, Kacper Majka, Bartosz Sowa, Dominik Romanek, Sławomir Matusz, Jakub Śmiertelny, Mateusz Doktor, Mateusz Konop i Szymon Leśniak. Opiekunem grupy był pan Tomasz Źrebiec. Wygrywając wszystkie mecze chłopcy dotarli do finału, gdzie zagrali z gospodarzami turnieju – drużyną z Nienaszowa. Mecz był bardzo wyrównany i zakończył się wynikiem 3:2 dla naszej drużyny. Z rąk panów: Grzegorza Persa, Grzegorza Bary i Zdzisława Brocławika zawodnicy otrzymali dyplom, puchar i nagrody rzeczowe w postaci piłek dla każdego zawodnika.