środa, 06 czerwiec 2018 10:04

Justyna Wilk laureatką międzywojewódzkiego konkursu „Życie i działalność Ignacego Łukasiewicza”.

W dniu 29 maja 2018 roku w Zespole Szkół Miejskich nr 3 w Jaśle odbył się międzywojewódzki konkurs: „Życie i działalność Ignacego Łukasiewicza”. Konkurs przeprowadzony był w następujących kategoriach: poetyckiej, plastycznej, wiedzy o  życiu i  działalności I. Łukasiewicza oraz o węglowodorach i jednofunkcyjnych pochodnych węglowodorów.
Justyna Wilk, uczennica klasy  3a gimnazjum zajęła III miejsce w części plastycznej. Uczennica wykonała lampę naftową z papieru. Opiekunem uczennicy była pani Barbara Świerzowska. Gratulujemy!