niedziela, 21 październik 2018 19:21

Ewelina Wilk laureatką powiatowego etapu konkursu plastycznego „Bezpieczne wakacje 2018”

Nasza szkoła co roku uczestniczy w konkursie plastycznym  „Bezpieczne wakacje”. W tym roku do Komendy Powiatowej Policji w Jaśle wpłynęło 169 prac ze szkół z terenu powiatu jasielskiego, przedstawiających m.in.; bezpieczny pobyt nad wodą, bezpieczną drogę, miejsce zamieszkania, zagrożenia związane z używkami.  19 października komisja konkursowa wyłoniła laureatów.  Prace oceniała komisja w składzie: Małgorzata Smyka – Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle, Sabina Wielgosz – Powiatowa Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna w Jaśle, Bogusław Czeluśniak – Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Jaśle, nadkom. Bartosz Pusz – z-ca Naczelnika Wydziału Prewencji KPP w Jaśle, asp. Joanna Garbacik - specjalista Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii KPP w Jaśle.

Laureatką w III kategorii wiekowej 13-15 lat została uczennica naszej szkoły Ewelina Wilk z klasy 7a.

Praca Eweliny przedstawiająca bezpieczny pobyt nad wodą weźmie udział w finale wojewódzkim. Bardzo serdecznie gratulujemy uczennicy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie.