środa, 31 październik 2018 09:23

Medal Komisji Edukacji Narodowej dla Pana Ryszarda Turka

Miło nam poinformować, że pan Ryszard Turek – nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie, za zasługi dla oświaty i wychowania otrzymał Medal Komisji Edukacji Narodowej! Uroczyste wręczenie odznaczenia odbyło się 16 października 2018 r. w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Sanoku podczas Wojewódzkiego Dnia Edukacji Narodowej. W spotkaniu uczestniczyli: Podkarpacki Kurator Oświaty pani Małgorzata Rauch, Poseł na Sejm RP pan Piotr Uruski, Burmistrz Sanoka pan Tadeusz Pióro, przedstawiciele władz samorządowych, dyrektorzy szkół, nauczyciele, przedstawiciele związków zawodowych oraz zaproszeni goście. Pan Turek odebrał medal z rąk pani kurator Małgorzaty Rauch.

Serdecznie gratulujemy!!!

fot. Sanok.pl