piątek, 02 lipiec 2021 12:18

NAGRODY WÓJTA GMINY DLA NAJZDOLNIEJSZYCH UCZNIÓW ROZDANE

Z przyjemnością informujemy, że dziś 2 lipca odbyło się uroczyste rozdanie nagród Wójta Gminy dla uczniów ze szkół podstawowych w naszej gminie. Nagrody o charakterze motywacyjnym w postaci bonów upominkowych otrzymali uczniowie, którzy na świadectwie uzyskali najwyższą średnią oraz wzorowe zachowanie.

Nagrody otrzymało 27 uczniów w tym dziewięcioro z naszej szkoły:
Magdalena Nowacka - 5,78 (najwyższa średnia ocen w gminie);
Szymon Nawracaj, Rita Wielgosz - 5,33;
Maja Miśkowicz, Oliwia Przybyłowska - 5,29;
Natalia Łodzińska, Milena Mroczka, Piotr Maresz -  5,28;
Natalia Warzecha - 5,21

W rozdaniu nagród udział wzięli zaproszeni uczniowie, rodzice, dyrektor CUW pani Jolanta Brojek oraz Wójt Gminy Nowy Żmigród pan Grzegorz Bara, który osobiście wręczył nagrody wszystkim uhonorowanym.

Laureatom jeszcze raz gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, a rodzicom powodów do dumy.

Fotorelacja i wideo na stronie https://nowyzmigrod24.pl/wiadomosci/2547-wojt-gminy-wyroznil-najzdolniejszych-uczniow.html