czwartek, 14 kwiecień 2016 10:48

Julia i Karolina laureatkami I Powiatowego Konkursu Piosenki ,,Sing-Sing"

12 kwietnia w auli Gimnazjum nr 1 w Jaśle odbył się I Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej i Niemieckiej dla Szkół Podstawowych,, Sing - Sing". Do konkursu zgłosili się uczniowie z 5 szkół podstawowych z powiatu jasielskiego: SP Nr 1 w Jaśle, SP Nr 2 w Jaśle, SP w Czeluśnicy, SP w Nowym Żmigrodzie i SP w Dębowcu. W jury zasiadły: Danuta Swann - native speaker języka angielskiego, Edyta Olesińska, Agnieszka Rzońca - nauczycielki języka angielskiego, Gabriela Dołęga - nauczycielka języka niemieckiego, Edyta Halerz - nauczycielka muzyki. Po wysłuchaniu interpretacji utworów jury wyłoniło zwycięzców: I miejsce zajął duet Julia Bara, Karolina Ziomek w utworze ,,Stay with me". Opiekun pan Krzysztof Gorczyca - nauczyciel języka angielskiego. GRATULUJEMY!!!