poniedziałek, 04 lipiec 2016 10:12

Wójt Gminy Nowy Żmigród nagrodził najzdolniejszych uczniów

27 czerwca 2016 roku w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Nowym Żmigrodzie odbyło się wręczenie nagród dla najzdolniejszych uczniów z terenu Gminy Nowy Żmigród. Wśród wyróżnionych znalazły się uczennice  naszej szkoły: Ewelina Wilk kl. 4a, Zuzanna Turek kl. 5b, Julia Bara kl. 6a, Emilia Mroczka kl. 6a, Oliwia Nawracaj kl. 6b, Justyna Głodziak kl. 6b, Kamila Rak kl. 3a gim. i Magdalena Kurdziel kl. 2b gim. Wyżej wymienione uczennice uzyskały bardzo wysokie średnie ocen oraz wzorowe zachowanie. Dodatkowo szóstoklasistki bardzo dobrze napisały Sprawdzian, a uczennica klasy trzeciej Egzamin Gimnazjalny. Reprezentowały także szkołę w licznych konkursach, zdobywając wysokie miejsca i wyróżnienia. Z rąk pana wójta Grzegorza Bary odebrały nagrody rzeczowe w postaci książek. Dla rodziców przygotowano listy gratulacyjne.