Konkurs Świątecznej Piosenki Obcojęzycznej

4 stycznia 2024r. w Gminnym Ośrodku Kultury odbył się Konkurs Świątecznej Piosenki Obcojęzycznej, który zorganizowali nauczyciele języka angielskiego i niemieckiego naszej szkoły.

32 uczniów z klas 4-7 wykonało utwory w języku angielskim, hiszpańskim, niemieckim i japońskim. Konkurs prowadzili p. Krzysztof Gorczyca oraz uczniowie klasy 8a: Maja Dybaś i Oliwier Wokurka.

Jury w składzie: p.dyr. Alicja Witkowska, p. dyr. Jolanta Brojek, p. Barbara Tomaszewska i p. Małgorzata Sudyka, wyróżniło następujących wykonawców:

I miejsce –   Hanna Mrugał (6a)

II miejsce –  Kornelia Musiał (5b)

Natalia Mrugał (6a)

III miejsce – Zuzanna Woźnica (7a)

Wyróżnienia:

Weronika Sysoł (6a)

Wiktoria Szymczyk (4b)

Kinga Ożga (4b)

Martyna Mroczka i Julia Musiał (5b)

Emilia i Katarzyna Szymańskie (4a)

Jacek Bogacz i Filip Żarnowski (6b)

Nagrody zostały ufundowane przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Radę Rodziców. Upominki dla uczestników przekazała również Gmina Nowy Żmigród. Bardzo dziękujemy sponsorom za wsparcie.

Podziękowania za życzliwość i pomoc w przeprowadzeniu konkursu składamy p. dyr. Dominice Jędrzejczyk-Wielgosz i p. Kamilowi Cyganowi.

Zwycięzcom i wszystkim uczestnikom gratulujemy talentu i odwagi, oraz dziękujemy za wysiłek włożony w przygotowanie się do występów.

GALERIA: