Znamy skład Samorządu Uczniowskiego

W naszej szkole zostały przeprowadzone wybory do Samorządu Uczniowskiego. Uprawnieni do głosowania byli uczniowie klas 4-8 (169), a w głosowaniu wzięło udział 152 z nich. Każdy wyborca mógł oddać tylko jeden głos na wybranego przez siebie kandydata. Jest to dla całej społeczności szkolnej bardzo ważne wydarzenie, w którym uczniowie świadomie dokonują wyboru swoich przedstawicieli.

Zgodnie z Regulaminem Samorządu Uczniowskiego, w jego skład weszły osoby o największej liczbie głosów i będą one pełnić następujące funkcje:

Natalia Mrugał (klasa 6a) - Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego

Maja Dybaś  (klasa 8) –  Zastępca Przewodniczącej

Wiktoria Palcar  (klasa 5a) –  Zastępca Przewodniczącej

Nadzór nad przebiegiem wyborów sprawowali opiekunowie Samorządu Uczniowskiego pan Mirosław Biernacki i pan Ryszard Turek.

Nowo wybranym władzom SU serdecznie gratulujemy oraz życzymy owocnej pracy na rzecz szkoły oraz jej społeczności.