Rozdanie nagród w konkursie " Lajkuję, nie hejtuję”

20 kwietnia br. w Komendzie Powiatowej Policji w Jaśle odbyło się uroczyste rozdanie nagród w III Powiatowym Konkursie Plastycznym "Lajkuję, nie hejtuję”.Rozdanie nagród w konkursie " Lajkuję, nie hejtuję” 20 kwietnia br. w Komendzie Powiatowej Policji w Jaśle odbyło się uroczyste rozdanie nagród w III Powiatowym Konkursie Plastycznym "Lajkuję, nie hejtuję”

Organizatorami konkursu byli: Starostwo Powiatowe w Jaśle, Komenda Powiatowa Policji w Jaśle i Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle . Konkurs skierowany był do uczniów z terenu powiatu jasielskiego w trzech kategoriach wiekowych:  klas IV - VI szkół podstawowych, klas VII - VIII oraz uczniów szkół ponadpodstawowych. Celem konkursu była promocja bezpiecznego zachowania w Internecie, promocja tolerancji i postaw empatycznych. Na konkurs przysłano 111 prac.

Wśród nagrodzonych i wyróżnionych znalazło się sześcioro uczniów z naszej szkoły:

kategoria IV - VI

MICHAŁ SUCH   kl. 5a -   II miejsce

AMELIA PIĄTKOWSKA   kl. 6b - wyróżnienie

kategoria VII -VIII

ZUZANNA LEPUTA kl. 8a - I miejsce

KAROLINA SUCH kl.   7- wyróżnienie

WANDA BOGACZ kl. 7- wyróżnienie

SZYMON NAWRACAJ KL. 8b- wyróżnienie

Barbara Tomaszewska

( fot. K. Such, Z. Leputa, B. Tomaszewska)